• baner.png
pod_baner

O firmie

Firma QNC rozpoczęła swoją działalność w 1994 r. Prowadzi swoje działania w profilach: sprzedaż sprzętu komputerowego i laboratoryjnego ,działalność badawczo - rozwojowa oraz opracowanie, wykonanie i wdrażanie systemów informatycznych oraz platform internetowych.

Jedną z gałęzi firmy jest działalność badawczo – rozwojowa w zakresie opracowywania, tworzenia i wdrażania nowoczesnych technologii dla przemysłu, tworzenie oprogramowania dedykowanego. Firma kładzie nacisk na rozwój właśnie tej dziedziny działalności. Wykonane zostały między innymi prace wdrożeniowe z zakresu zintegrowanych urządzeń pomiarowo – analitycznych na potrzeby przemysłu samochodowego, urządzeń analitycznych do wizualizacji procesów transportu ciepła dla przemysłu spożywczego, oprogramowania do ciągłej akwizycji danych z urządzeń pomiarowych na linii produkcyjnej, wdrożenia algorytmów „sztucznej inteligencji" (neural networks) do identyfikacji obiektów w obrazach termicznych, systemu zdalnego (inteligentnego) monitoringu przemysłowego opartego na infrastrukturze sieci LAN. Posiadamy również kompetencje w technologii obliczeń wielowątkowych GP-GPU (CUDA i Open GL).

Szeroka wiedza oraz bogate doświadczenie pracowników QNC, poparte znajomością najnowszych technologii z sektora IT oraz urządzeń pomiarowych, dają gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług. Ciągła współpraca z naukowcami akademickimi zapewnia innowacyjność wdrażanych rozwiązań technologicznych. Firma współpracuje z przemysłem w zakresie wyposażania laboratoriów, projektowania urządzeń i oprogramowania do tych urządzeń.

W ostatnich latach firma QNC została rozszerzona o nową dziedzinę jaką jest produkcja maszyn i urządzeń. Nowa innowacyjna technologia wpłynęła pozytywnie na wizerunek firmy i wzmocniła jej pozycję jako jednostki prowadzącej prace badawcze. Malowarka Indukcyjna do detali metalowych, oraz inne innowacyjne projekty poszerzyły ofertę naszej firmy.

Po więcej informacji o firmie i naszych nowych produktach zapraszamy na stronę www.qnc.pl
 

box1

box2

box3


BOX4
 

Copyright © QNC 2013